ERJ-PB3B4751V
MFR.Part #
ERJ-PB3B4751V
JLCPCB Part #
C2086460
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS