ERJ-PB3B4422V
MFR.Part #
ERJ-PB3B4422V
JLCPCB Part #
C4063382
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS