ERJ-PB3B4420V
MFR.Part #
ERJ-PB3B4420V
JLCPCB Part #
C2086362
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS