ERJ-PB3B4321V
MFR.Part #
ERJ-PB3B4321V
JLCPCB Part #
C2077984
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS