ERJPB3B4302V
MFR.Part #
ERJPB3B4302V
JLCPCB Part #
C413701
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS