ERJ-PB3B4022V
MFR.Part #
ERJ-PB3B4022V
JLCPCB Part #
C2074441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS