ERJ-PB3B3742V
MFR.Part #
ERJ-PB3B3742V
JLCPCB Part #
C2086559
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS