ERJ-PB3B3320V
MFR.Part #
ERJ-PB3B3320V
JLCPCB Part #
C2087040
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS