ERJ-PB3B2700V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2700V
JLCPCB Part #
C2074171
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS