ERJ-PB3B2670V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2670V
JLCPCB Part #
C2086666
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS