ERJ-PB3B2551V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2551V
JLCPCB Part #
C4050838
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS