ERJ-PB3B2372V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2372V
JLCPCB Part #
C2087138
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS