ERJ-PB3B2100V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2100V
JLCPCB Part #
C2086544
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS