ERJ-PB3B2000V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2000V
JLCPCB Part #
C2086423
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS