ERJ-PB3B1821V
MFR.Part #
ERJ-PB3B1821V
JLCPCB Part #
C4022286
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS