ERJ-PB3B1742V
MFR.Part #
ERJ-PB3B1742V
JLCPCB Part #
C3935913
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS