ERJ-PB3B1402V
MFR.Part #
ERJ-PB3B1402V
JLCPCB Part #
C3965671
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS