ERJ-PB3B1372V
MFR.Part #
ERJ-PB3B1372V
JLCPCB Part #
C2086494
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS