ERJ-PB3B1272V
MFR.Part #
ERJ-PB3B1272V
JLCPCB Part #
C2086519
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS