ERJPB3B1202V
MFR.Part #
ERJPB3B1202V
JLCPCB Part #
C413716
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS