ERJ-PB3B1182V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB3B1182V
JLCPCB Part #
C2086497
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS