ERJ-PB3B1071V
MFR.Part #
ERJ-PB3B1071V
JLCPCB Part #
C2081890
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS