ERJ-PB3B1052V
MFR.Part #
ERJ-PB3B1052V
JLCPCB Part #
C2087199
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS