ERJPB3B1001V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJPB3B1001V
JLCPCB Part #
C193680
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS