ERJPA3J430V
MFR.Part #
ERJPA3J430V
JLCPCB Part #
C445801
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS