ERJ-PA3F4420V
MFR.Part #
ERJ-PA3F4420V
JLCPCB Part #
C3952529
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS