ERJPA3F3901V
MFR.Part #
ERJPA3F3901V
JLCPCB Part #
C278676
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS