ERJ-PA3F3240V
MFR.Part #
ERJ-PA3F3240V
JLCPCB Part #
C4081099
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS