ERJPA3F1001V
MFR.Part #
ERJPA3F1001V
JLCPCB Part #
C441922
Description
-55℃~+155℃ 150V 1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS