ERJ-PA2F4423X
MFR.Part #
ERJ-PA2F4423X
JLCPCB Part #
C4290612
Description
-55℃~+155℃ 200mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS