ERJ-P06D7870V
MFR.Part #
ERJ-P06D7870V
JLCPCB Part #
C3947367
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS