ERJ-PA2F1961X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1961X
JLCPCB Part #
C4156515
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS