ERA-6KEB1273V
MFR.Part #
ERA-6KEB1273V
JLCPCB Part #
C1862926
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS