ERJ-PA2F1622X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1622X
JLCPCB Part #
C3953999
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS