ERJ-P6WJ510V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ510V
JLCPCB Part #
C4197583
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS