ERJ-P6WJ1R5V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ1R5V
JLCPCB Part #
C4126343
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS