ERJ-P6WF9100V
MFR.Part #
ERJ-P6WF9100V
JLCPCB Part #
C4092171
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS