ERJ-P6WF8203V
MFR.Part #
ERJ-P6WF8203V
JLCPCB Part #
C4207440
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS