ERJ-P6WF6800V
MFR.Part #
ERJ-P6WF6800V
JLCPCB Part #
C4294631
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS