ERJ-P6WF6653V
MFR.Part #
ERJ-P6WF6653V
JLCPCB Part #
C3991340
Description
-55℃~+155℃ 500mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS