ERJ-P6WF6340V
MFR.Part #
ERJ-P6WF6340V
JLCPCB Part #
C4118130
Description
-55℃~+155℃ 500mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS