ERJ-P6WF2942V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2942V
JLCPCB Part #
C4158371
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS