ERJ-P6WF2611V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2611V
JLCPCB Part #
C4293117
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS