ERJ-P6WF1962V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1962V
JLCPCB Part #
C3997606
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS