ERJ-P6WF18R7V
MFR.Part #
ERJ-P6WF18R7V
JLCPCB Part #
C4011794
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS