ERJ-P6WF1403V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1403V
JLCPCB Part #
C4145271
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS