ERJ-P6WF1203V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1203V
JLCPCB Part #
C4075901
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS