ERJ-P6WF1073V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1073V
JLCPCB Part #
C3957837
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS