ERJ-P14J1R1U
MFR.Part #
ERJ-P14J1R1U
JLCPCB Part #
C2082335
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS