ERJ-P14J1R0U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14J1R0U
JLCPCB Part #
C4204207
Package
1210
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS